Jestem bardzo zadowolona z przedszkola Tukan. Największym atutem przedszkola jest fachowa kadra, dotyczy to zarówno nauczycieli jak i personelu pomocniczego. Z całą pewnością stwierdzam, że pracujący w przedszkolu nauczyciele to osoby doświadczone, doskonale wykonujące swój zawód, a opieka nad dziećmi jest ich prawdziwym powołaniem.

Codziennie przy odbiorze dziecka otrzymywałam informacje o tym, co dziecko robiło w przedszkolu, ile zjadło na obiad etc. Wszelkie kwestie organizacyjne można było wyjaśnić na zebraniach, na których byliśmy szczegółowo informowani o postępach naszych dzieci i o tym, jak funkcjonują one w grupie przedszkolnej. Na pozytywna ocenę zasługuje także catering, na zebraniach mieliśmy możliwość degustacji posiłków i rodzice byli bardzo zadowoleni. W przedszkolu Tukan dzieci dostają naturalne owocowe soki i musy, naleśniki na mąkach orkiszowych i mieszanych, wędliny z domowych wyrobów, słodzone miodem herbatki. Jednym słowem pysznie i zdrowo!

Przedszkole organizowało wiele uroczystości np. bal karnawałowy, pasowanie na przedszkolaka, dzień babci i dziadka, piknik z okazji dnia dziecka, spotkanie z Mikołajem. Wszystkie te imprezy były profesjonalnie przygotowane, rodzice nie ponosili z tego tytułu dodatkowych kosztów. Na gwiazdkę dzieci otrzymały paczki, w których zamiast śmieciowych słodyczy i chipsów znalazły się zabawki i zdrowe przekąski np. suszone owoce. Dyrekcja zadbała także o organizację wycieczek, wyjść do kina, do zoo, teatru, do sali zabaw. Przedszkole nie oszczędzało na nagrodach, które dzieci otrzymywały w konkursach. Nie bez znaczenia jest także estetyczny i przyjazny dzieciom wystrój sal i pomieszczeń w przedszkolu i plac zabaw. Dzieci spędzały dużo czasu na podwórku, dodatkowo organizowano wycieczki, np. do lasku i spacery.

Serdecznie dziękuję za opiekę nad dziećmi.

Magdalena Sędziak Mama Łukasza i Marysi