Patrycja Osówniak

Patrycja Osówniak

Dyrektor

Jestem współtwórcą przedszkola Tukan w 2013 roku wprowadzałam w życie projekt edukacji przedszkolnej. Od początku zajmuję stanowisko menagera. Z wykształcenia jestem pielęgniarką oraz magistrem prawa. Do zawsze interesuje mnie psychologia zwłaszcza dziecięca. Uczestniczę w kursach szkoleniach konferencjach w celu pogłębiania swojej wiedzy z zakresu psychologii i pedagogiki w tym pedagogiki specjalnej. Zarządzanie placówką sprawia mi ogromną satysfakcję i daje wiele radości. Patrzenie jak rozwijają się dzieci pod naszą opieką daje mi motywację do działania. Jestem osobą empatyczną starającą się zrozumieć i wczuć w sytuację rozmówcy. Prywatnie lubię spędzać czas czytając książki, ostatnio wciągnęłam się w kolorowanki, odkryłam też sobie talent plastyczny i wykorzystuję go tworząc dekorację na ciągi komunikacyjne w budynku. Mam dwa koty Bezę i Groszka. Bardzo lubię podróże zwłaszcza te po Polsce.

Odpowiadam za codzienne funkcjonowanie placówki, podlega pode mnie cały dział administracji, jestem odpowiedzialna za zakupy, remonty, reprezentuję placówkę na zewnątrz zarówno w kontaktach z rodzicami jak i w urzędach, mam prawo zawierania umów w imieniu placówki.

Czym się zajmuję ?

Odpowiadam za codzienne funkcjonowanie placówki, podlega pode mnie cały dział administracji, jestem odpowiedzialna za zakupy, remonty, reprezentuję placówkę na zewnątrz zarówno w kontaktach z rodzicami jak i w urzędach, mam prawo zawierania umów w imieniu placówki. Współuczestniczę w decydowaniu o zajęciach dodatkowych oraz w tworzeniu planu dydaktycznego.

 

W jakich sprawach można się ze mną kontaktować?

 

– Współ decyduję w kwestiach finansowych

 

– Negocjuję indywidualne warunki umów

 

– Podpisuję umowy

 

– Ustalam indywidualne warunki związane z pobytem dziecka w placówce

 

– Współdecyduję o zakupie wyposażenia, sprzętów, programów, pomocy dydaktycznych

 

– Jestem odpowiedzialna za dostosowanie placówki do indywidualnych potrzeb dzieci