Kadra Żłobek

Opiekunowie bezpośrednio zajmujący się dziećmi w placówce to trzyosobowy zespół, który rozwija swoje umiejętności i kompetencje dzięki stałej współpracy ze specjalistami, a także uczestnictwu w warsztatach, szkoleniach, kursach.

Ciocia Marlena

Ciocia Marlena

Witam, jestem Marlena skończyłam liceum ogólnokształcące, a wykształcenie kierunkowe mam asystentki stomatologicznej, natomiast to praca z dziećmi mnie naprawdę satysfakcjonowała i uszczęśliwiała, dlatego pracuje z dziećmi od roku. W żłobku jestem od niedawna, lecz już z maluszkami mam dobry kontakt. Jestem młodą i energiczną dziewczyną, a w wolnym czasie lubię spędzać czas na dworze z przyjaciółmi i psem.

Ciocia Beata

W przedszkolu Tukan jestem od niedawna. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i pełną zrozumienia dla potrzeb maluszków. Uśmiech radość i zdobywanie kolejnych umiejętności przez dzieci to dla mnie najlepsza motywacja do pracy i źródło ogromnej satysfakcji. Prywatnie mama dwóch córek. Wolny czas najchętniej spędzam w rodzinnym gronie oraz z przyjaciółmi. Uwielbiam przyrodę, podróże. Interesuję się też medycyną naturalną i sportem.