Kadra Przedszkole

Grupa Motylki

Ciocia Marta

Ciocia Marta

Ukończyłam Akademię Świętokrzyską im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku –Pedagogika. Swoje doświadczenie nabywałam w przedszkolu integracyjnym w Ostrowcu Św. Obecnie pracuję w przedszkolu Tukan piąty rok i jestem wychowawcą grupy Motylki. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji i radości. Jestem osobą kreatywną i empatyczną. W pracy najważniejsze jest dla mnie by dzieci czuły się bezpieczne i wzbogacały swoje doświadczenia poprzez dobrą zabawę.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie lubię poczytać ciekawą książkę lub spędzić czas aktywnie z najbliższymi.

Ciocia Magda

Ciocia Magda

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach. Swoją przygodę z Warszawa oraz  Przedszkolem  Tukan rozpoczęłam niedawno. Obecnie  pracuje jako asystent nauczyciela w grupie Motylki. Jestem osobą cierpliwa , troskliwa  dlatego staram się aby dzieci wychodząc z przedszkola zawsze miło wspominały czas spędzony razem.   W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film , wyjść na spacer oraz spotykać  się z przyjaciółmi.

Grupa Tygryski

Ciocia Martyna

Jestem studentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej . Od 2 lat pracuje z dziećmi . W przyszłości chciałabym zostać lektorem języka angielskiego dla najmłodszych. W przedszkolu Tukan pracuje od niedawna . Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą i cierpliwą. W wolnym czasie uprawiam sport oraz czytam książki.

Ciocia Ewa

Ciocia Ewa

Ukończyła studia wyższe w zakresie pedagogiki specjalnej oraz stosowanej analizy zachowania. Z naszą placówką związana od 2014 roku. Jako pedagog specjalny prowadzi terapie indywidualne. Ulubioną metodą pracy Ewy jest Metoda Behawioralna. Jest osobą ciepłą, obdarzającą dzieci opieką, troską zrozumieniem i wyrozumiałością. Stale pracuje nad poszerzaniem swojej wiedzy. W wolnym czasie czyta kryminały polskie lub skandynawskie, słucha szant i muzyki reggae. Jest troskliwą mamą czteroletniego Kuby.

Grupa Pszczółek

Ciocia Maja

Ciocia Maja

Terapeuta pedagogiczny

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Związku Nauczycielstwa Polskiego na Wydziale” Doradztwa, Diagnozy i Terapii Pedagogicznej “. Ukończyłam  Studia Uzupełniające Magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale “Pedagogika ogólna” W 2019 roku otrzymałam dyplom ukończenia Studiów Podyplomowych na Wydziale “Oligofrenopedagogika”

W Przedszkolu Tukan jestem Terapeutą Pedagogicznym.  Obecnie pracuję na grupie Pszczółek na stanowisku Wychowawcy. Prowadzę, również zajęcia indywidualne z dziećmi z różnorodnymi orzeczeniami zdrowotnymi.

Jestem osobą ciepłą, spokojną i oddaną swojej pracy. Bardzo wyrozumiała jak również stanowcza i wytrwała w wykonywaniu codziennych obowiązków. Praca z dziećmi daje mi ogromne zadowolenie i satysfakcję, tym bardziej jak widzę jej efekty.

Prywatnie mam dwóch wspaniałych synów. W wolnych chwilach czytam książki i uprawiam sport.

Ciocia Iwona

Ciocia Iwona

W grupie Pszczółek pracuję jako asystent nauczyciela. Do tej pory pracowałam jako pomoc w przedszkolu. Wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ bardzo je lubię, a praca z nimi sprawia mi ogromną radość i  codziennie przynosi nowe doświadczenia. Jestem osobą niezwykle pogodną, otwartą, cierpliwą i uśmiechniętą. W wolnym czasie lubię czytać książki, jeździć na rowerze oraz gotować. Interesuje się zdrowym stylem życia.
Ciocia Natalia

Ciocia Natalia

Pracę w grupie “Żabek” rozpoczęłam niedawno na stanowisku asystent nauczyciela. Praca z dziećmi dostarcza mi wiele satysfakcji, jednocześnie daje ogromna siłę do pokonywania wyzwań. Każdy dzień spędzony z dziećmi na wspólnej zabawie i nauce jest inny, a przez to niepowtarzany i wyjątkowy. Chciałabym, aby dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na moje wsparcie. Uśmiech, radość dzieci jest dla mnie inspiracją i motywacją na każdy kolejny dzień. Prywatnie ukończyłam szkole kosmetyczną. Interesują mnie ciekawostki z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. W wolnym czasie zajmuje się stylizacja i zdobieniem paznokci.

Grupa Rybki

Ciocia Ania

Ciocia Ania

Terapeuta pedagogiczny

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją włączającą oraz Terapia Pedagogiczna z edukacją włączającą. Związana z naszą placówką od sierpnia 2016 roku obecnie na stanowisku nauczyciel wychowawca grupy trzylatków- Rybek. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Sumienna, spokojna, rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Praca z dziećmi sprawia jej bardzo dużo radości i daje dużo satysfakcji. W wolnym czasie oddaje się lekturze książek oraz podróżom.

Ciocia Ola

Ciocia Ola

W grupie Rybek pracuję na stanowisku asystent nauczyciela. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje dużo pozytywnej energii. Każdy dzień pracy to wspaniała przygoda. Obecnie studiuję Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W wolnych chwilach lubię czytać książki oraz jeździć na rowerze.

Ciocia Iwona

Ciocia Iwona

Związana z naszą placówką od 2016 roku posiada certyfikat opiekuna dzieci w wieku powyżej lat trzech . Obecnie na stanowisku opiekuna w grupie trzylatków – Rybek. Osoba bardzo ciepła kochająca dzieci, zorganizowana. Swoich podopiecznych otacza pełną empatii opieką, dba o zaspokojenie wszystkich ich potrzeb, kładąc szczególny nacisk na poczucie bezpieczeństwa. Swój prywatny czas poświęca dwóm kochanym córkom.