Kadra Przedszkole

Grupa Motylki

Ciocia Marta

Ciocia Marta

Ukończyłam Akademię Świętokrzyską im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku –Pedagogika. Swoje doświadczenie nabywałam w przedszkolu integracyjnym w Ostrowcu Św. Obecnie pracuję w przedszkolu Tukan piąty rok i jestem wychowawcą grupy Motylki. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji i radości. Jestem osobą kreatywną i empatyczną. W pracy najważniejsze jest dla mnie by dzieci czuły się bezpieczne i wzbogacały swoje doświadczenia poprzez dobrą zabawę.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie lubię poczytać ciekawą książkę lub spędzić czas aktywnie z najbliższymi.

Ciocia Ania

Ciocia Ania

Jestem Ania, absolwentka NWSP w Białymstoku. Zawodowo dopiero zaczynam przygodę w pracy z dziećmi w grupie Motylki. Zawsze ciekawiło mnie poznanie psychologii maluchów, uważam ze czasem są dużo mądrzejsze niż nie jeden dorosły. Prywatnie wspaniała ciocia : Antka, Wojtka i Mikołaja.

Uwielbiam przejażdżki rowerowe, czytanie książek czy spotkania z przyjaciółmi. Od całkiem niedawna zafiksowałam się również na temat włosów i ich pielęgnacji. Do takiego stopnia, ze skończyłam szkołę fryzjerską!

Grupa Tygryski

Ciocia Magda

Ciocia Magda

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach. Swoją przygodę z Warszawa oraz  Przedszkolem  Tukan rozpoczęłam niedawno. Obecnie  pracuje jako asystent nauczyciela w grupie Tygryski. Jestem osobą cierpliwa , troskliwa  dlatego staram się aby dzieci wychodząc z przedszkola zawsze miło wspominały czas spędzony razem.   W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film , wyjść na spacer oraz spotykać  się z przyjaciółmi.

Ciocia Emilia

Ciocia Emilia

Cześć, jestem Emila i pracuję jako asystent nauczyciela w grupie “Tygrysków”.
Lubię swoją pracę ponieważ każdy dzień niesie ze sobą coś nowego. Dzięki temu czuję, że progresywnie stawiam kolejne kroki zdobywając nową wiedzę oraz umiejętności. Uważam, że podstawą do dobrej współpracy jest przede wszystkim rozmowa i zaangażowanie, ale również stosowanie ustalonych zasad i stanowczość by później móc sukcesywnie cieszyć się postępami swojej pracy.  Jestem osobą komunikatywną, troskliwą i odpowiedzialną. Priorytetem jest dla mnie pozytywne nastawienie 🙂
Ukończyłam liceum ogólnokształcące na profilu mundurowym stąd poniekąd moje zamiłowanie do sztuki survivalu. Interesuję się również wizażem i staram się rozwijać na tej płaszczyźnie. W wolnym czasie ładuję energię z dala od miasta, najczęściej na łonie natury… Spacerem po lesie albo nad wodą 🙂

Ciocia Aleksandra

Ukończyłam Szkołę policealną TEB Edukacja na kierunku asystent nauczyciela przedszkola. Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i wrażliwą na los dzieci. Lubię zajęcia ruchowe i plastyczne ponieważ to świetna zabawa, która dodaje pewności siebie a także integruje. W pracy stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo podopiecznych, prawidłowy rozwój i dobrą zabawę. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze i spędzać czas z najbliższymi.

Grupa Pszczółek

Ciocia Maja

Ciocia Maja

Terapeuta pedagogiczny

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Związku Nauczycielstwa Polskiego na Wydziale” Doradztwa, Diagnozy i Terapii Pedagogicznej “. Ukończyłam  Studia Uzupełniające Magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale “Pedagogika ogólna” W 2019 roku otrzymałam dyplom ukończenia Studiów Podyplomowych na Wydziale “Oligofrenopedagogika”

W Przedszkolu Tukan jestem Terapeutą Pedagogicznym.  Obecnie pracuję na grupie Pszczółek na stanowisku Wychowawcy. Prowadzę, również zajęcia indywidualne z dziećmi z różnorodnymi orzeczeniami zdrowotnymi.

Jestem osobą ciepłą, spokojną i oddaną swojej pracy. Bardzo wyrozumiała jak również stanowcza i wytrwała w wykonywaniu codziennych obowiązków. Praca z dziećmi daje mi ogromne zadowolenie i satysfakcję, tym bardziej jak widzę jej efekty.

Prywatnie mam dwóch wspaniałych synów. W wolnych chwilach czytam książki i uprawiam sport.

Grupa Rybki

Ciocia Ania

Ciocia Ania

Terapeuta pedagogiczny

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją włączającą oraz Terapia Pedagogiczna z edukacją włączającą. Związana z naszą placówką od sierpnia 2016 roku obecnie na stanowisku nauczyciel wychowawca grupy trzylatków- Rybek. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Sumienna, spokojna, rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Praca z dziećmi sprawia jej bardzo dużo radości i daje dużo satysfakcji. W wolnym czasie oddaje się lekturze książek oraz podróżom.

Ciocia Ola

Ciocia Ola

W grupie Rybek pracuję na stanowisku asystent nauczyciela. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje dużo pozytywnej energii. Każdy dzień pracy to wspaniała przygoda. Obecnie studiuję Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W wolnych chwilach lubię czytać książki oraz jeździć na rowerze.

Ciocia Iwona

Ciocia Iwona

Związana z naszą placówką od 2016 roku posiada certyfikat opiekuna dzieci w wieku powyżej lat trzech . Obecnie na stanowisku opiekuna w grupie trzylatków – Rybek. Osoba bardzo ciepła kochająca dzieci, zorganizowana. Swoich podopiecznych otacza pełną empatii opieką, dba o zaspokojenie wszystkich ich potrzeb, kładąc szczególny nacisk na poczucie bezpieczeństwa. Swój prywatny czas poświęca dwóm kochanym córkom.