Nasi Terapeuci

Specjaliści pracujący z dziećmi oraz współpracujący z naszą kadrą to terapeuci, którzy posiadają kwalifikacje i doświadczenie w zakresie prowadzonych przez siebie sesji indywidualnych oraz zajęć grupowych. Stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności zgodnie ze profilem działalności naszej placówki. Nasi specjaliści posiadają do swojej dyspozycji szeroki wachlarz narzędzi do diagnozy i terapii.

Wszyscy terapeuci są do Państwa dyspozycji. Jeśli macie pytania, wątpliwości, chcielibyście porozmawiać, zapraszamy na indywidualne konsultacje, na które umówicie się poprzez biuro lub bezpośrednio kontaktując się z wybranym specjalistą. W wybrane ostatnie czwartki miesiąca odbywają się „Herbatki w Tukanie”. W trakcie takich spotkań specjaliści prowadzą warsztaty, wykłady na tematy związane ze zgłaszanymi potrzebami związane z rozwojem dzieci.

Iwona Baran

Iwona Baran

Jest osobą ciepłą i pogodną. Pragnąc pomagać dzieciom ukończyła studia pedagogiczne z zakresu pedagogiki specjalnej oligofrenopedagogiki oraz psychologii. Praca z dziećmi jest dla niej bardzo istotna i motywująca. Zawsze stara się poznać nie tylko dziecko, ale i rodzinę. W trudnych sytuacjach wspiera nie tylko dziecko, ale i rodziców. Jest szczęśliwa, że może na co dzień robić to co lubi najbardziej.

Sylwia Szymańska

Sylwia Szymańska

Jest młodym logopedą ogromnym zapałem do pracy. Jest kreatywna, wyzwania motywują ją do działania. W celu dalszego rozwoju studiuje neurologopedię. Uwielbia projektować i tworzyć pomoce logopedyczne i edukacyjne. Zawsze dostosowuje je do potrzeb i możliwości dziecka. Aktywnie spędza czas wolny a wieczorami zatracam się w powieściach kryminalistycznych. Praca z dziećmi to jej pasja.