Kadra Żłobek

Opiekunowie bezpośrednio zajmujący się dziećmi w placówce to trzyosobowy zespół, który rozwija swoje umiejętności i kompetencje dzięki stałej współpracy ze specjalistami, a także uczestnictwu w warsztatach, szkoleniach, kursach.

Sylwia Bartuzi

Sylwia Bartuzi

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ukończyła kierunek Wychowania Fizycznego. Posiadam uprawnienia instruktora fitness oraz ukończony kurs gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji, aktualnie spełnia się w niej i pragnie dalej rozwijać się w tym kierunku.

Ewelina Mikitiuk

Jest absolwentką liceum ogólnokształcącego. Od najmłodszych lat ma do czynienia z opieką nad dziećmi. W wolnych chwilach lubię poczytać ciekawą książkę.

Kinga Waś

Kinga Waś

Ukończyła kurs opiekunki dzieci do lat 3. Swoje doświadczenie z maluszkami zdobywała w żłobku, w którym obecnie pracuję. Codziennie staram się pokazywać piękno otaczającego świata poprzez zabawę. W planowaniu tego typu zajęć stara się wykorzystywać różne metody stymulujące wszechstronnie rozwój małego dziecka.