Kadra Żłobek

Opiekunowie bezpośrednio zajmujący się dziećmi w placówce to trzyosobowy zespół, który rozwija swoje umiejętności i kompetencje dzięki stałej współpracy ze specjalistami, a także uczestnictwu w warsztatach, szkoleniach, kursach.

Ciocia Ania

Ciocia Ania

Związana jestem  z przedszkolem Tukan od stycznia 2019 roku. Posiadam certyfikat na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym . Prywatnie jestem mama pięcioletniej córki. Posiadam ogromne pokłady cierpliwości i czerpie radości z zabaw z dziećmi. Przede wszystkim jestem osobą odpowiedzialną, rzetelną i empatyczną. Rozumiem potrzeby naszych najmłodszych milusińskich.

Ciocia Monika

Ciocia Monika

Uwielbiam swoje pociechy i jestem bardzo zaangażowana w ich rozwój. Z poświęceniem wykonuje swoje obowiązki. “Od małego” praca z dziećmi sprawia mi wielką satysfakcję.

Jestem osobą spokojną, skromną i cierpliwą, a dzieci  uwielbiają mnie za ciepło, którym otaczam ich na co dzień.

W wolnych chwilach aktywnie spędzam czas ze swoją rodziną.

Ciocia Kasia

Ciocia Kasia

Związana z naszą placówką od 2018 roku. Obecnie pracująca na stanowisku opiekuna w grupie żłobkowej Tukaniątka. Jako opiekun prowadzi także zajęcia plastyczne oraz kulinarne.  Jest osobą ciepłą życzliwą otwartą o pogodnym usposobieniu lubiącą przebywać z dziećmi. Bardzo oddana swojej pracy.

W czasie wolnym jej pasją są wycieczki rowerowe oraz piesze.