Kadra Przedszkole

Grupa Misie

Ciocia Dominika

Ciocia Dominika

Pracuję na stanowisku Pedagoga Specjalnego. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Specjalna  o specjalnościach “Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” oraz “Rehabilitacja Osób ze Sprzężoną Niepełnosprawnością”

Od pięciu lat wyjeżdżam również jako wychowawca na turnusy rehabilitacyjne z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi.

W wolnym czasie lubię spędzać czas z przyjaciółmi oraz czytać książki – głównie o tematyce kryminalnej lub fantastycznej.

Ciocia Maja

Ciocia Maja

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Związku Nauczycielstwa Polskiego na Wydziale” Doradztwa, Diagnozy i Terapii Pedagogicznej “. Ukończyłam  Studia Uzupełniające Magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale “Pedagogika ogólna” W bieżącym 2019 roku otrzymałam dyplom ukończenia Studiów Podyplomowych na Wydziale “Oligofrenopedagogika”

W Przedszkolu Tukan jestem  Nauczycielem  Wspomagającym i  Terapeutą Pedagogicznym.  Obecnie pracuję na grupie Misiów na stanowisku Nauczyciela. Prowadzę, również zajęcia indywidualne z dziećmi z różnorodnymi orzeczeniami zdrowotnymi.

Jestem osobą ciepłą, spokojną i oddaną swojej pracy. Bardzo wyrozumiała jak również stanowcza i wytrwała w wykonywaniu codziennych obowiązków. Praca z dziećmi daje mi ogromne zadowolenie i satysfakcję, tym bardziej jak widzę jej efekty.

Prywatnie mam dwóch wspaniałych synów. W wolnych chwilach zajmuję się sportem i czytam książki.

Wujek Sergiusz

Wujek Sergiusz

Ukończyłem Chmielnicki Uniwersytet Narodowy na wydziale: “Rehabilitacja fizyczna”. Jestem specjalistą od rehabilitacji fizycznej, jak również nauczycielem.

Przez 6 lat prowadziłem własną działalność, był to prywatny gabinet rehabilitacyjny “Zdrowie Plus”. Prowadziłem tam terapię z dziećmi od pierwszego miesiąca życia jak również pracowałem z osobami dorosłymi. Moja praca polegała na indywidualnym podejściu do pacjenta i połączeniu metod, satysfakcjonujących podopiecznych i ich rodziny.

W chwili obecnej jestem pracownikiem Przedszkola Tukan na stanowisku fizykoterapeuty oraz nauczycielem w grupie Misiów.

Prowadzę terapie grupowe jak również  indywidualne. Prowadzę zajęcia z Judo  dla wzmocnienia oraz lepszego rozwoju fizycznego, naszych dzieci.

Moje motto to “Pracuj od serca i osiągniesz najlepszy rezultat”.

Grupa Motylki

Ciocia Wiola

Ciocia Wiola

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Filologia klasyczna. Ukończyłam studia podyplomowe z logopedii w Warszawie. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje na kierunku Neurologopedia o specjalności Wczesna Interwencja Neurologopedyczna. Jestem instruktorem masażu Shantali-Special Care. Posiadam kwalifikacje do oceny neuromotorycznej gotowości do nauki oraz prowadzenia zajęć według programu Sally Goddard Blythe. W przedszkolu prowadzę zajęcia indywidualne z dziećmi wymagającymi szczególnego podejścia. Uważam, że naukę należy rozpocząć już w wieku przedszkolnym, a najlepsze efekty uzyskuje się ucząc przez zabawę, wykorzystując piosenki, rymowanki i gry słowne.

Ciocia Iza

Ciocia Iza

Ukończyłam Studia Pracowników Służb Społecznych na Saskiej Kępie w Warszawie. Jestem mamą dwóch nastoletnich chłopców i mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracuję w grupie Motylków na stanowisku asystent Wychowawcy. Wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ sprawia mi to wiele radości i satysfakcji z aktywnego spędzania czasu. Odbyłam wiele szkoleń, które wzmocniły moje doświadczenie związane z pracą. Jako studentka często byłam wychowawcą na wypoczynku kolonijnym. Bardzo lubię kreatywne spędzanie czasu z dziećmi i wykonywać z nimi ciekawe prace plastyczne: malarstwo i projektowanie to moja pasja. W wolnych chwilach lubię wycieczki rowerowe i podziwiać otaczającą nas przyrodę.

Moje hobby to podróże i odkrywanie różnych zakątków świata. W pracy najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci czuły się bezpieczne i miały zaspokojone wszystkie potrzeby, aby były radosne i uśmiechnięte każdego dnia. Lubię uczyć ich i przez zabawę wrażliwości i tolerancji, oraz szacunku do ludzi i zwierząt. Staram się aby owocem mojej pracy był uśmiech każdego dziecka oraz rozwój intelektualny, emocjonalny oraz społeczny.

Ciocia Kasia

Ciocia Kasia

Praca z dziećmi jest ogromnie wdzięczna i daje mi wiele radości oraz uśmiechu. Jestem osobą ciepłą, pomocną i kreatywną. Lubię nawiązywać pozytywne relacje z dziećmi. W przedszkolu zajmuję się grupą Motylków wraz z najlepszymi Ciociami. Każdy szczery uśmiech oraz postęp naszych przedszkolaków daje mi wiele pozytywnych emocji. Prywatnie kocham zwierzęta oraz cenię wyjątkowe chwile z najbliższymi.

Grupa Żabki

Ciocia Iza

Ciocia Iza

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie studiuję Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną w Wyższej Szkole im. Jana Korczaka w Warszawie. Jestem wychowawcą grupy Żabek.

Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do życia i pełną energii. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko zawodem ale także pasją.  W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi, zyskując ich sympatię i zaufanie.

W wolnym czasie podróżuje i uczę się języków obcych.

Ciocia Ludmiła

Ukończyłam Studia Wyższy w zakresie Pedagogiki. Obecnie pracuję na stanowisku asystenta nauczyciela w grupie Żabek. Praca pedagoga to zawód, który chcę  wykonywać. Doświadczenie oraz cierpliwość i pomysłowość dostosowuję do potrzeb wychowania i rozwoju dzieci. Uwielbiam uśmiech przedszkolaków, który daje mi ogromne zadowolenie.

Wolne chwile spędzam z rodziną i dwoma kochanymi synami. Uwielbiam czytać i uczyć się języków obcych.

Ciocia Małgosia

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Psychologia Kliniczna. Obecnie jestem w trakcie nauki 4 letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS.

Pracuje z dziećmi w grupie żabek. Jej pasją są psy, podróże i psychologia.

Grupa Biedronki

Ciocia Ania

Ciocia Ania

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją włączającą oraz Terapia Pedagogiczna z edukacją włączającą. Związana z naszą placówką od sierpnia 2016 roku obecnie na stanowisku nauczyciel wychowawca grupy czterolatków biedronek. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Sumienna, spokojna, rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Praca z dziećmi sprawia jej bardzo dużo radości i daje dużo satysfakcji. W wolnym czasie oddaje się lekturze książek oraz podróżom.

Ciocia Iwona

Ciocia Iwona

Związana z naszą placówką od 2016 roku posiada certyfikat opiekuna dzieci w wieku powyżej lat trzech . Obecnie na stanowisku opiekuna w grupie czterolatków Biedronek. Osoba bardzo ciepła kochająca dzieci, zorganizowana. Swoich podopiecznych otacza pełną empatii opieką, dba o zaspokojenie wszystkich ich potrzeb, kładąc szczególny nacisk na poczucie bezpieczeństwa. Swój prywatny czas poświęca dwóm kochanym córkom.