Kadra Przedszkole

Grupa Motylki

Ciocia Iza

Ciocia Iza

Ukończyłam Studia Pracowników Służb Społecznych na Saskiej Kępie w Warszawie. Jestem mamą dwóch nastoletnich chłopców i mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracuję w grupie Motylków na stanowisku asystent Wychowawcy. Wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ sprawia mi to wiele radości i satysfakcji z aktywnego spędzania czasu. Odbyłam wiele szkoleń, które wzmocniły moje doświadczenie związane z pracą. Jako studentka często byłam wychowawcą na wypoczynku kolonijnym. Bardzo lubię kreatywne spędzanie czasu z dziećmi i wykonywać z nimi ciekawe prace plastyczne: malarstwo i projektowanie to moja pasja. W wolnych chwilach lubię wycieczki rowerowe i podziwiać otaczającą nas przyrodę.

Moje hobby to podróże i odkrywanie różnych zakątków świata. W pracy najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci czuły się bezpieczne i miały zaspokojone wszystkie potrzeby, aby były radosne i uśmiechnięte każdego dnia. Lubię uczyć ich i przez zabawę wrażliwości i tolerancji, oraz szacunku do ludzi i zwierząt. Staram się aby owocem mojej pracy był uśmiech każdego dziecka oraz rozwój intelektualny, emocjonalny oraz społeczny.

Ciocia Kasia

Ciocia Kasia

Praca z dziećmi jest ogromnie wdzięczna i daje mi wiele radości oraz uśmiechu. Jestem osobą ciepłą, pomocną i kreatywną. Lubię nawiązywać pozytywne relacje z dziećmi. W przedszkolu zajmuję się grupą Motylków wraz z najlepszymi Ciociami. Każdy szczery uśmiech oraz postęp naszych przedszkolaków daje mi wiele pozytywnych emocji. Prywatnie kocham zwierzęta oraz cenię wyjątkowe chwile z najbliższymi.

Grupa Żabki

Ciocia Iza

Ciocia Iza

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie studiuję Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną w Wyższej Szkole im. Jana Korczaka w Warszawie. Jestem wychowawcą grupy Żabek.

Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do życia i pełną energii. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko zawodem ale także pasją.  W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi, zyskując ich sympatię i zaufanie.

W wolnym czasie podróżuje i uczę się języków obcych.

Ciocia Ludmiła

Ukończyłam Studia Wyższy w zakresie Pedagogiki. Obecnie pracuję na stanowisku asystenta nauczyciela w grupie Żabek. Praca pedagoga to zawód, który chcę  wykonywać. Doświadczenie oraz cierpliwość i pomysłowość dostosowuję do potrzeb wychowania i rozwoju dzieci. Uwielbiam uśmiech przedszkolaków, który daje mi ogromne zadowolenie.

Wolne chwile spędzam z rodziną i dwoma kochanymi synami. Uwielbiam czytać i uczyć się języków obcych.

Grupa Pszczółek

Ciocia Maja

Ciocia Maja

Terapeuta pedagogiczny

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Związku Nauczycielstwa Polskiego na Wydziale” Doradztwa, Diagnozy i Terapii Pedagogicznej “. Ukończyłam  Studia Uzupełniające Magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale “Pedagogika ogólna” W bieżącym 2019 roku otrzymałam dyplom ukończenia Studiów Podyplomowych na Wydziale “Oligofrenopedagogika”

W Przedszkolu Tukan jestem Terapeutą Pedagogicznym.  Obecnie pracuję na grupie Pszczółek na stanowisku Wychowawcy. Prowadzę, również zajęcia indywidualne z dziećmi z różnorodnymi orzeczeniami zdrowotnymi.

Jestem osobą ciepłą, spokojną i oddaną swojej pracy. Bardzo wyrozumiała jak również stanowcza i wytrwała w wykonywaniu codziennych obowiązków. Praca z dziećmi daje mi ogromne zadowolenie i satysfakcję, tym bardziej jak widzę jej efekty.

Prywatnie mam dwóch wspaniałych synów. W wolnych chwilach czytam książki i uprawiam sport.

Ciocia Iwona

Ciocia Iwona

W grupie Pszczółek pracuję jako asystent nauczyciela. Do tej pory pracowałam jako pomoc w przedszkolu. Wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ bardzo je lubię, a praca z nimi sprawia mi ogromną radość i  codziennie przynosi nowe doświadczenia. Jestem osobą niezwykle pogodną, otwartą, cierpliwą i uśmiechniętą. W wolnym czasie lubię czytać książki, jeździć na rowerze oraz gotować. Interesuje się zdrowym stylem życia.

Grupa Biedronki

Ciocia Ania

Ciocia Ania

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją włączającą oraz Terapia Pedagogiczna z edukacją włączającą. Związana z naszą placówką od sierpnia 2016 roku obecnie na stanowisku nauczyciel wychowawca grupy sześciolatków – Biedronek. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Sumienna, spokojna, rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Praca z dziećmi sprawia jej bardzo dużo radości i daje dużo satysfakcji. W wolnym czasie oddaje się lekturze książek oraz podróżom.

Ciocia Iwona

Ciocia Iwona

Związana z naszą placówką od 2016 roku posiada certyfikat opiekuna dzieci w wieku powyżej lat trzech . Obecnie na stanowisku opiekuna w grupie sześciolatków – Biedronek. Osoba bardzo ciepła kochająca dzieci, zorganizowana. Swoich podopiecznych otacza pełną empatii opieką, dba o zaspokojenie wszystkich ich potrzeb, kładąc szczególny nacisk na poczucie bezpieczeństwa. Swój prywatny czas poświęca dwóm kochanym córkom.