Kadra Przedszkole

Urszula Zalewska

Związana z naszą placówkom od 2017 roku na stanowisku nauczyciel języka angielskiego.  Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Rozpoczęła swoją karierę jako lektor  współpracując ze szkołą Helen Doron, później z Early Stage. Jest bardzo spokojną, ciepłą osobą, pełną pasji do tego co robi. Kocha dzieci i uwielbia się z nimi bawić. To właśnie przez zabawę uczy dzieci języka angielskiego. Ma bardzo dobry kontakt zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi.  Panią Ulę dzieci polubiły już na pierwszych zajęciach teraz z niecierpliwością czekają na koniec wakacji  i początek zajęć z angielskim. Prywatnie jest mamą trójki już dorosłych młodych ludzi oraz posiadaczką kota Ignacego i królika Kitki. Ogromną radość Pani Uli sprawia dzielenie się pasją do języka z dziećmi.

 

Iwona Adamczyk

Iwona Adamczyk

Związana z naszą placówką od 2016 roku posiada certyfikat opiekuna dzieci w wieku powyżej lat trzech . Obecnie na stanowisku opiekuna w grupie czterolatków Biedronek. Osoba bardzo ciepła kochająca dzieci, zorganizowana. Swoich podopiecznych otacza pełną empatii opieką, dba o zaspokojenie wszystkich ich potrzeb, kładąc szczególny nacisk na poczucie bezpieczeństwa. Swój prywatny czas poświęca dwóm kochanym córkom.

Kamila Płóciennik

Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolne. Z naszą placówką związana od grudnia 2014 roku. Obecnie na stanowisku asystenta nauczyciela w grupie trzylatków Żabek. Uwielbia spędzać czas z dziećmi. Swoją pracę traktuje bardzo poważnie czerpiąc z niej dużą radość. Czas spędzony z dziećmi daje jej satysfakcję dzięki uczestnictwie w jednym z najważniejszych etapów rozwoju dziecka. Oddana swoim podopiecznym, zawsze radosna rozweseli każde dziecko. Bardzo zaangażowana w swoją pracę.

Vita Fedoliak

Vita Fedoliak

Absolwentka Uniwersytetu im. Iwana Franki we Lwowie, na wydziale filologia Romano-Germańska , kierunek pedagogika. Związana z naszą placówką od 2016 roku obecnie na stanowisku nauczyciela w grupie trzylatków Żabek. Posiada również certyfikat opiekuna dziecięcego. Wybrała pedagogikę z uwagi na miłość do dzieci. Prawdziwą przyjemność jej sprawia kształtowanie twórczej postawy dzieci, rozwijanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień. Uśmiechnięte i zadowolone dzieci dają jej motywację do działania i uczucie spełnienie zawodowego. Jest mamom wspaniałego chłopca.

Ewa Jędrzejowska

Ewa Jędrzejowska

Ukończyła studia wyższe w zakresie pedagogiki specjalnej oraz stosowanej analizy zachowania. Z naszą placówką związana od 2014 roku obecnie na stanowisku nauczyciela wychowawcy w grupie pięciolatków Misie. Jako pedagog specjalny poza zajęciami grupowymi prowadzi terapie indywidualne. Ulubioną metodą pracy Ewy jest Metoda Behawioralna. Jest osobą ciepłą, obdarzającą dzieci opieką, troską zrozumieniem i wyrozumiałością. Stale pracuje nad poszerzaniem swojej wiedzy. W wolnym czasie czyta kryminały polskie lub skandynawskie, słucha szant i muzyki reggae. Jest troskliwą mamą czteroletniego Kuby.

Marta Wzorek

Marta Wzorek

Ukończyła Akademię Świętokrzyską im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku –Pedagogika. Swoje doświadczenie zdobywała w przedszkolu integracyjnym w Ostrowcu Św. Związana z naszą placówką od lipca 2015 roku, obecnie piastuje stanowisko wychowawcy grupy pięciolatków Zeberek. Jest osobą spokojną i ciepłą, bardzo zaangażowaną w swoją pracę, swoich podopiecznych otacza opieką i troską. Poza pracą wychowawcy odpowiada w placówce za zajęcia plastyki sensorycznej. Posiada zdolności manualne. W wolnych chwilach czyta książki o charakterze kryminalnym lub przygodowe, lubi słuchać muzyki. Jest oddaną i troskliwą mamą czteroletniej córeczki.

Anna Jarzynkowska

Anna Jarzynkowska

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją włączającą oraz Terapia Pedagogiczna z edukacją włączającą. Związana z naszą placówką od sierpnia 2016 roku obecnie na stanowisku nauczyciel wychowawca grupy czterolatków biedronek. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Sumienna, spokojna, rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Praca z dziećmi sprawia jej bardzo dużo radości i daje dużo satysfakcji. W wolnym czasie oddaje się lekturze książek oraz podróżom.