Biuro

Biuro jest miejscem otwartym dla rodziców. To tutaj dopełnicie Państwo wszelkich formalności związanych z zapisem i uczęszczaniem dziecka do placówki Otrzymacie Państwo informacje na temat placówki i jej życia, umówicie się Państwo na spotkanie z dyrektorem, managerem oraz specjalistami. Pracownicy biura czuwają na do płatnościami i rozliczeniami, wystawiają zaświadczenia, przyjmują zgłoszenia nieobecności dziecka. Czuwają nad żywieniem dzieci, odpowiadają za współpracę z firmą cateringową, przekazują zalecenia dotyczące diet dzieci. Biuro to serce placówki.

Ciocia Karolina

Ciocia Karolina

Biuro

Absolwentka Pedagogium w Wyższej Szkole Nauk społecznych na wydziale: Pedagogika.

Współpracuje na bieżąco z firmą cateringową: zamawiając i kontrolując na co dzień posiłki dla naszych podopiecznych Tukana. Wspieram także kadrę pedagogiczną pomagając na grupach przy dzieciach. Prowadzę przedszkolną bibliotekę naukową.

 W wolnym czasie czytam książki i jeżdżę na rowerze.

Ciocia Kasia

Ciocia Kasia

Biuro

Związana z placówką od czerwca 2015 roku. Swoją pracą wspiera kadrę odpowiadając za materiały dydaktyczne. Współpracuje na bieżąco z firmą cateringową zamawiając i kontrolując posiłki. Jest odpowiedzialna za kontakty z rodzicami. Prowadzi przedszkolną bibliotekę naukową dla kadry. Swoją osobowością sprawia że dzień jest przyjemny. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.