Biuro

Biuro jest miejscem otwartym dla rodziców. To tutaj dopełnicie Państwo wszelkich formalności związanych z zapisem i uczęszczaniem dziecka do placówki Otrzymacie Państwo informacje na temat placówki i jej życia, umówicie się Państwo na spotkanie z dyrektorem, managerem oraz specjalistami. Pracownicy biura czuwają na do płatnościami i rozliczeniami, wystawiają zaświadczenia, przyjmują zgłoszenia nieobecności dziecka. Czuwają nad żywieniem dzieci, odpowiadają za współpracę z firmą cateringową, przekazują zalecenia dotyczące diet dzieci. Biuro to serce placówki.

Katarzyna Stańczuk

Katarzyna Stańczuk

Związana z placówką od czerwca 2015 roku. Swoją pracą wspiera kadrę odpowiadając za materiały dydaktyczne. Współpracuje na bieżąco z firmą cateringową zamawiając i kontrolując posiłki. Jest odpowiedzialna za kontakty z rodzicami. Prowadzi przedszkolną bibliotekę naukową dla kadry. Swoją osobowością sprawia że dzień jest przyjemny. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Emilia Ruta

Emilia Ruta

Absolwentka Wszechnicy Polskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna i Profilaktyka Uzależnień. Od 2012 związana z edukacją początkowo na stanowisku wychowawca opiekun dzieci w wieku od 6 miesięcy do lat trzech Od 2014 roku związana z naszą placówką. W sierpniu 2015 roku rozpoczęła pracę w biurze placówki obecnie piastuje stanowisko sekretarza placówki. Jest współodpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie, koordynuje pracami biura, odpowiada za kontakty z rodzicami, zawieranie umów, rozliczenia, wystawianie zaświadczeń.